Biberiye Yağı İle Göbek Çevresini İnceltin, Zayıflayın..

 Biberiye Yağı İle Zayıflama, Biberiye yağı biberiye bitkisinin yapraklarının özünün çıkarılması ile elde edilir. Biberiye kadar etkili olan bu yağ birçok hastalığa ilaç olarak tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır.
EN ÇOK GÖBEĞİ ERİTİYOR
Bayanlarda en çok bu yağ göbek ve basen eritme için kullanmaktadır. Biberiye çayı veya biberiye yağıyla birlikte egzersiz yaptığınızda göbek ve basen bölgelerinde zayıflama oluşturmaya neden olur. Bu yağlar metabolizmayı hızlandırarak sindirim sistemine yardımcım olur ve obeziteden veya fazla kilolardan kurtulmanızı sağlar. Hızlı olan bu metabolizma bölgesel yağların kolay yakılmasını sağlamaktadır.
BİBERİYE YAĞININ FAYDALARI Eklem ağrılarına çok iyi gelmektedir.

Kepek veya saç dökülme sorunlarınıza masaj yardımı ile uygulayarak giderebilirsiniz.

Baş ağrılarına kesin çözüm sağlamaktadır.Göbek sorunu olanlara biberiye önerisi

          Hafta da 1-2 defa uygulayarak cildinizin daha parla, canlı ve pürüzsüz olmasını sağlar.
Kiloya ve obeziteye karşı hazımsızlığı giderir.

       Biberiye Yağı İle Göbek Çevresini İnceltin
Bölgesel zayıflama istediğiniz yerlere iyice sürün ve yedirin 10-15 dakika o bölgeye iyi bir şekilde masaj uygulayın. Bu uygulamanın günde bir kez yapılması uygundur.

 Gece uygulama yapılsa eğer daha iyi olacaktır örneğin gece yatarken sürdüğünüz bölgeyi streç ile sararak daha iyi emilmesini sağlarız. Böylece bölgesel zayıflama daha iyi olacaktır. Bu uygulamayı haftada en az 2-3 defa tekrarlayın fakat fazla yapıldığında cildinize zararda verebilirsiniz.

Biberiye uzun yıllardan beri baharat ve medikal bitki olarak kullanılmaktadır. Almanya’da sindirimi hızlandırıcı olarak biberiyeye başvurulmaktadır. Biberiye ekstraktı bu lipaz enzimini harekete geçirerek yağ hücrelerinin kırılmasını sağlar.

Biberiye ekstraktını şu şekilde kullanınız:

Her gün 3 defa 400 mg biberiye ekstraktı tableti alın. Bu sayede gün boyu tokluk hissi hissedeceksiniz. Her gün dengeli, düşük kalorili, yüksek proteinli beslenme uygulayın. Öğünlerinizi atlamadan yer, her gün biberiye tableti alırsanız göreceksiniz ki her zamankinden daha az yiyorsunuz. Dolayısıyla daha az kalori alacaksınız. Bunların yanı sıra haftada 4 kez olmak üzere her gün en az 30 dakika egzersiz yapın.

BİBERİYE YAĞI İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ

Yeterli ve daha az yemeyle birlikte yapacağınız egzersizler daha çok kalori yakmanıza ve kilo vermenize yardımcı olacaktır. Biberiyeyi bitki halinde de kullanabilirsiniz. 1 litre suya bir avuç biberiye atın. Yaklaşık 15 dakika demledikten sonra süzüp gün boyu biberiye çayı içerek kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz.

 ANNE ADAYLARI DİKKATLİ KULLANMALI
Kilo verdirme ve selülitleri yok etme özelliği ile zayıflama açısından da tercih edilir. Geçmişte en çok yaraları iyileştirmede ve romatizmayı gidermede kullanılmıştır. Ve günümüzde ise biberiye yağı kullanıldıkça faydaları ortaya çıkmaktadır. Fakat bu yağı hamileler uzman bir doktor dışında kullanmamalıdır. Biberiye yağı genelde bölgesel zayıflama için kullanılmaktadır.

Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız