HAKKIMIZDA

Nü Happy Mutfak’la mutlu diyetler, mutlu yemekler, mutlu insanlar….

Diyet yapmak, kilonuzu korumak, sağlıklı beslenmek. Amacınız hangisi olursa olsun, bu seçeneklerin her biri güzel bir tercih  ve uygulama. Ancak diyet yaparken, kilo verirken, sağlığa doğru bir adım atarken insan mutsuz olmamalı. Biz de bu düşünceden yola çıkarak, sizleri mutlu edecek diyet yemekler sunmak için Nü Happy Mutfak’ı kurduk.

Uzmanlara göre yediklerinizle nasıl hissettiğiniz arasında direk bir bağlantı var. Yağ, karbonhidrat gibi bazı besin gruplarını  yasaklayarak, sizi kısıtlayan diyet planları, sizi aç bırakacak ve mutsuz edecektir. Vücudunuz ihtiyacı olan besinleri almadığı zaman, sizi daha stresli yapacaktır. Bu da bazen daha fazla yemenize yol açacaktır.

Yediğinizle mutlu olmanın, porsiyonla alakası yoktur. Porsiyon küçük olsa bile aldığınız lezzet ve çeşitlilik daha önemlidir.  Lezzet, sizi mutlu edecek, çeşitlilik yani doğru oranlarda olduğu sürece protein, karbonhidrat, seker, yağ, ve fiber ise vücudunuza güç ve enerji verecektir. Doğru ve dengeli beslenerek yani her besin grubundan tüketerek vücudunuza ihtiyacınız olan her şeyi vererek hem enerji seviyenizi korur, hem de mutlu olursunuz.

Amacımız, hedefiniz ne olursa olsun kilo vermenize yardımcı olmak ama aynı zamanda da mutlu olmanızı sağlamak.  Nü Happy Mutfak olarak biz, hiçbir besin grubunu yasaklamıyoruz. Doğru miktarlarda olduğu sürece her şeyi yiyebilmenizi ve daha az aralıklarla yemek yemeniz mümkün.

Hedefiniz; ister sağlıklı beslenme ister kilo verme olsun, Nü Happy Mutfak diyet yemek paketleri hayatınızı kolaylaştırmak ve diyet yapmayı mutluluğa dönüştürmek için yanınızda.

Size uygun olan paketinizi seçtikten sonra uzun yıllar ABD’de yaşamış, eğitim almış ve ABD hükümeti tarafından araştırmaları desteklenip fonlanmış olan diyetisyenimiz Göknel Dumanlı tarafından günlük almanız gereken kalori miktarına göre uygun menüler oluşturulur.

Bu menülerdeki öğünler, diyet menülerde 10 yıla yakın tecrübesi olan şefimiz ve mutfak ekibimiz tarafından hazırlanır, diyetisyenimiz Göknel Dumanlı tarafından tüm yapım aşamasında denetlendikten sonra paketlenir ve adresinize ulaştırılır.

Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.