neden-biz

Neden Biz?

Farkımız 

Lezzetli Diyet Yemek Menüleri

Neden Biz ? Diyet yapanların, hele çalışıyorlarsa, en büyük sorunu her öğünde uygun yiyeceklerle hazırlanmış menüyü bulmak. Biz, bu soruna çözüm olmak için kurulduk.

Amacımız; incelmeyi, form tutmayı hedefleyen isteyenlere kalorisi hesaplanmış, lezzetli yemekler sunarak mutlu bir şekilde diyet yapmalarına, sağlıklı beslenmelerine yardımcı olmak.

Yağ, karbonhidrat gibi bazı besin gruplarını yasaklayarak, sizi kısıtlayan diyet planları yerine, lezzet ve çeşitliliği bir arada sunan, doğru ve dengeli beslenmenize yardımcı olan diyet menüler hazırlıyoruz. Yani her besin grubundan, vücudunuza ihtiyacınız olan her şeyi vererek hem enerji seviyenizi koruyor, hem de sizi mutlu ediyoruz.
Nü Happy Mutfak olarak biz, hiçbir besin grubunu yasaklamıyoruz. Doğru miktarlarda olduğu sürece her şeyi yiyebilmenizi sağlıyoruz.

10 Yıllık Tecrube ile Uzman Bir Ekip

Hedefiniz; ister sağlıklı beslenme ister kilo verme olsun, Nü Happy Mutfak diyet yemek paketleri hayatınızı kolaylaştırmak ve diyet yapmayı mutluluğa dönüştürmek için yanınızda.

Size uygun olan paketinizi seçtikten sonra uzun yıllar ABD’de yaşamış, eğitim almış ve ABD hükümeti tarafından araştırmaları desteklenip fonlanmış olan diyetisyenimiz Göknel Dumanlı tarafından günlük almanız gereken kalori miktarına göre uygun menüler oluşturuluyor.

Bu menülerdeki öğünler, diyet menülerde 10 yıla yakın tecrübesi olan şefimiz ve mutfak ekibimiz tarafından hazırlanıyor, diyetisyenimiz Göknel Dumanlı tarafından tüm yapım aşamasında denetlendikten sonra paketleniyor ve adresinize ulaştırılıyor.

Mevsiminde Ve Doğal Ürünler

Tüm ürünlerimiz tedarikçilerimizden alınan mevsiminde ve doğal ürünler ile hazırlanmaktadır. Yiyeceklerimizin içeriğinde konserve  hiçbir ürün kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimizde glutensiz veya tam buğday un kullanılmakta ve tatlandırıcı olarak 100% doğal stevia tercih edilmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.