Nasıl Çalışır?
HAZIRLAMA

Seçtiğiniz paketteki öğünler, diyetisyenimiz Göknel Dumanlı’nın hazırladığı menülere uygun olarak, yine kendisinin denetiminde usta şeflerimiz tarafından hiçbir katkı maddesi olmadan günlük olarak hazırlanır.

Tüm ürünlerimiz tedarikçilerimizden alınan mevsiminde ve doğal ürünler ile hazırlanmaktadır. Yiyeceklerimizin içeriğinde konserve hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

Tüm ürünlerimizde glutensiz veya tam buğday un kullanılmakta ve tatlandırıcı olarak 100% doğal stevia tercih edilmektedir.
TESLİMAT

Her gün, 05.00 – 07.00 ya da 07.00 – 10.00 saat dilimlerinin arasından seçtiğiniz birinde adresinize günlük olarak tüketeniz gereken öğünlerinizi teslim ederiz.
SAKLAMA  ve MUHAFAZA KOŞULLARI

Bakteri üretiminini engellemek adına soğuk zincirinin bozulmaması için tüm paketlerimizi soğuk olarak teslim ederiz. Siz de paketlerinizi teslim aldıktan sonra tüketene kadar buzdolabında saklamalısınız.

Yemeklerinizi tarihinde tüketmezseniz, buzdolabından çıkarmamak şartıyla ertesi gün de tüketebilirsiniz.

Katkı maddesi kullanmadığımız için yemeklerimizin raf ömrü 2 gündür.
YEMEK PAKETLERİ NASIL ISITILMALI?

Paketinizi teslim aldıktan sonra buzdolabında saklamanızı tavsiye ediyoruz. Yemeklerimizi koyduğumuz kaplar mikrodalgaya uygundur. İster üzerinde ki şeffaf ambalajı çıkartarak isterseniz üzerine delikler açarak yemeklerinizi mikrodalga da ısıtabilirsiniz. Diğer ısıtma yöntemleri için yemeklerinizi başka kaplara almalısınız.